Follow Legal » Kontakt

Kontakt

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania lub jesteś zainteresowany usługami doradztwa prawnego i biznesowego skontaktuj się z nami w dogodnej dla Ciebie formie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

e-mail: follow@followlegal.pl

telefon:  517 204 402

 

Follow Legal sp. z o.o.

KRS: 0000466219 

NIP: 8971790233

Rzeźnicza 32/33

50-130 Wrocław

 

 

Bądźmy w kontakcie

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Klauzula informacyjna

Administratorem danych podanych w formularzu jest Follow Legal sp. z o.o z siedzibą we Wrocławiu (Rzeźnicza 32/33, 50-130). Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza. Dane przetwarzamy na podstawie realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora, którym jest komunikacja z użytkownikami naszej strony. 

Twoje dane będą przez nas przetwarzane przez czas niezbędny do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Po tym czasie dane mogą być przez nas przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żebyśmy mogli udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.                     

Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO).